Просіювальна машина Sievmaster 700-ST від Farleygreene UK

Вібросепаратор Sievmaster 700-ST поєднує гігієнічний дизайн з точним контролем вібрації, що забезпечує високоефективне просіювання в порівнянні з іншими промисловими ситами аналогічного розміру без шкоди для якості продукту. Повністю контактні деталі та зовнішні компоненти з нержавіючої сталі дозволяють використовувати його в найскладніших умовах, тоді як швидкозмінні сітчасті сита без інструментів зводять до мінімуму час простою між партіями. Просіювальна машина Sievmaster 700-ST від Farleygreene поставляється в стандартній комплектації з рухомим базовим вузлом або може поставлятися з ніжками на болтах, що регулюються, а також може бути повністю модернізована до конструкції з нержавіючої сталі.

Особливості та переваги:

 • Висока продуктивність при невеликих габаритах машини
 • Повністю герметична система
 • Пило- та водонепроникність не менше IP65
 • Мобільна установка, яка може використовуватися в системах розвантаження біг-бегів або контейнерів для масових вантажів, а також на виробничих лініях у критичних контрольних точках.
 • Вологе або сухе нанесення продукту
 • Легко миючий, гігієнічний дизайн
 • Відповідає вимогам CE, UKCA, FDA, EC 1935/2004 та ANIA
 • Номінальна зона ATEX 22 II 3D
 • Швидка зміна сітки без використання інструментів
 • Низькі витрати на технічне обслуговування та експлуатацію – демонтаж без інструментів та мінімальне технічне обслуговування
 • Повністю корпус з нержавіючої сталі 316 і всі деталі, що контактують з продуктом.

Вібросепаратор Sievmaster 700-ST від Farleygreene може використовуватися для високоефективного просіювання та сортування порошків, рідин та подрібнених продуктів для харчової, хімічної та фармацевтичної промисловості. 700-ST використовує потужні вібрації для просіювання та видалення забруднень як з рідких, так і порошкоподібних матеріалів, необхідних для виробництва фарб і покриттів. Просіювальна машина Sievmaster 700-ST від Farleygreene безперервно відокремлює хімічні матеріали. Міцна та мобільна конструкція означає, що його можна використовувати в тих областях, де потрібна максимальна продуктивність. Гладкий гігієнічний корпус із нержавіючої сталі без щілин підходить для тих виробників продуктів харчування та напоїв, де гігієна має важливе значення. Вібросепаратор Sievmaster 700-ST від Farleygreene поєднує потужність і точність для отримання ефективних результатів при просіюванні великої кількості борошна.

Поделитесь этой статьей:

Share on facebook
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять