Сертифікати

У деяких секторах переробної промисловості дуже важливо, щоб під час переробки продукту не допускалося його забруднення. При роботі з порошками необхідно враховувати можливу небезпеку вибуху порошку. З метою забезпечення охорони здоров’я та умов праці, уряди приймають офіційні закони для систем та компонентів таких виробництв. Приватні підприємства зобов’язані при розробці специфікацій компонентів враховувати вимоги до галузі в цілому та вимоги до конкретних систем. Для того, щоб відповідати цим законам і правилам, компанія DMN-WESTINGHOUSE розробила цілу низку шлюзових живильників і розподільників потоку, всі з яких були перевірені і схвалені або у відповідності до USDA Dairy, або випробувані як стійкі до стрибків тиску газу до 10 бар. та вибухобезпечні, та ті, які відповідають вимогам ATEX Directive 94/9/EC та вимогам EHEDG Type EL Class I.

Щодо вимог USDA (Державного Департаменту США з сільського господарства), наші шлюзові живильники AL, BL, AML та SAL випробовуються, схвалюються та сертифікуються відповідно до вимог USDA Dairy (для молочної промисловості). Це також стосується наших трубчастих розподільників потоку 2- і 3-TDV, багатоканального розподільника потоку M-TDV і гравітаційного розподільника потоку GPD. Це означає, що ці компоненти відповідають високим стандартам, які застосовуються у харчовій та молочній промисловостях, у виробництві кормів для тварин та інших пов’язаних з ними промисловостях.

У 2011 році компанія DMN-WESTINGHOUSE була нагороджена офіційним сертифікатом відповідності вимогам EHEDG Type EL Class I гігієнічних шлюзових живильників моделі CIP (із системою очищення на місці) та гігієнічних перемикачів потоку моделі CIP (з системою очищення на місці). Ці компоненти були оцінені на їхню відповідність критеріям розробки гігієнічного обладнання EHEDG та сертифіковані як відповідні цим критеріям. Ці сертифікати дають можливість компанії DMN-WESTINGHOUSE пропонувати цілу низку компонентів, придатних для гігієнічного «очищення дома» систем обробки продуктів (CIP).

Системи виробництва та їхні компоненти часто мають бути здатні протистояти вибухам і допускати пожеж під час проходження продуктів через них. Ці вимоги були зафіксовані в Європейському законі, відомому як ATEX 94/9/EC Directive. Всі шлюзові живильники компанії DMN-WESTINGHOUSE та розподільники потоку доступні у версіях, що відповідають вимогам ATEX 94/9/EC

Європейські правила EC1935/2004 застосовуються до всіх матеріалів, що мають контакт з харчовими продуктами. Щодо використання цих матеріалів як комплектуючих частин наших компонентів, ми можемо надати декларацію відповідності та відповідну документацію, які продемонструють відповідність цих матеріалів вимогам правил EC1935/2004. Матеріали також відповідають вимогам правил FDA щодо контакту з харчовими продуктами.

Компанія Lighthouse Technologies також має багато інших сертифікатів, таких як: сертифікат 5Д (ЄАЕС), ISO 9001:2015, DEKRA, Directive 98/37/CE, санітарно-епідіміологічний висновок тощо.

Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять