Шнекові конвеєри від Van Beek для харчової промисловості

Шнекові конвеєри від Van Beek

Спеціально для харчової промисловості фахівці Van Beek розробили інноваційний запатентований шнек та технологію очищення шнеків, що відповідає усім стандартам гігієни. Інноваційна технологія SpeedClean не тільки забезпечує дуже швидке очищення, а й дозволяє проводити технічне обслуговування за лічені хвилини. Шнековийконвеєр легко від’єднується одним вертикальним рухом разом із підшипниками та ущільненнями. Унікальність зручного та ергономічного SpeedClean полягає в тому, щопісля відкриття корпусу гвинт можна цілком вивернути. 

Шнекові конвеєри від Van Beek є ідеальним рішенням для транспортування, вивантаження та дозування сипких матеріалів різного виду, від порошкоподібних додрібнокускових. 

Вибір оптимального шнекового конвеєра для вашого виробництва залежить від наявного простору, і продукту, що транспортується. Van Beek має більш ніж піввіковий досвід монтажу гвинтових конвеєрів. 

ТОВ “Лайтхаус Технолоджіз” є ексклюзивним дистриб’ютором обладнання Van Beek в Україні, Росії, Білорусії та Казахстані. Будемо раді допомогти з усіх питань підбору та придбання. 

Поделитесь этой статьей:

Share on facebook
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять