Транспортування липких, вологих, грубих та нестандартних продуктів без ризику забивання або прилипання за допомогою безвальних конвеєрів від Van Beek.

безвальних конвеєрів від Van Beek.

Рішення для сипких продуктів із високим вмістом вологи. 

Липкі, тверді, сипучі матеріали, такі як магній, мають тенденцію прилипати до центральної внутрішньої труби шнекового конвеєра. Безвальні шнекові конвеєри не мають цієї проблеми, оскільки в них відсутнявнутрішня труба, яку також називають валом: для транспортування продукту використовується лише спіраль. Це робить безвальний конвеєр ідеальним рішенням для підйому та транспортування «складних» продуктів. 

безвальних конвеєрів від Van Beek.Рішення для великих відстаней. 

Порівняно зі шнековим конвеєром, безвальні конвеєри ідеально підходять для подолання відстаней від 10 метрів і більше без проміжної опори. 

Рішення на транспортування з кутом подачі до 90°. 

Безвальний конвеєр також добре працює в умовах обмеженого простору навіть за значної різниці у висоті: можливий кут подачі до 90°. Гвинт підтримується по всій довжині конвеєра зносостійкою пластиковою накладкою. 

безвальних конвеєрів від Van Beek.Рішення для транспортування відходів. 

Відсутність валу в безвальних конвеєрах виключає скупчення продукту навколо валу, відсутні проблеми із проміжними підшипниками та забрудненням кінцевих підшипників та ущільнень. Тому для переробки відходів рекомендується використовувати безвальні конвеєри. Побутові відходи, відходи громадського харчування або частинки просіювання можна без проблем транспортувати за допомогою безвального конвеєра. 

безвальних конвеєрів від Van Beek.Після попередньої консультації, ми можемо повідомити, яке поєднання обробки, діаметра та компонентів потрібне для створення ідеального безвального конвеєра саме для вашого виробництва. Наразі, якщо вам потрібна установка складнішої конструкції, наприклад, з додаванням бункера, ми допоможемо спроектувати її. 

Поделитесь этой статьей:

Share on facebook
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять