Ідеальне сито для просіювання порошків, рідин, розмеленої чи подрібненої продукції

Просіюйте, розділяйте на фракції і сортуйте майже всі види матеріалів за допомогою системи кількох сит, якою оснащена вібраційна просіювальна машина Multiscreen.

Просіювальна машина Multiscreen від Farleygreene забезпечує стабільну пропускну здатність, маючи зносостійкі сітки. Ці фактори призводять до подальшої низької вартості технічного обслуговування та експлуатації.

Навіть у стандартному виконанні Multiscreen оснащена системою очищення вічок сит, а ультразвукова система видалення накипу підвищує продуктивність до 300%.

Опція виготовлення сита у вибухозахищеній модифікації надає можливість використовувати його на будь-якому вибухонебезпечному об’єкті.

ТОВ “Лайтхаус Технолоджиз” є ексклюзивним дистриб’ютором компанії «Farleygreene» в Україні, Росії, Білорусії та Казахстані, маючи необхідні сертифікати для безпечного використання просіювального устаткування. Будемо раді допомогти з усіх питань щодо підбору, придбання, обслуговування обладнання Farleygreene.

Поделитесь этой статьей:

Share on facebook
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять