Як обрати просіювальне обладнання

Як обрати просіювальне обладнання

Farleygreene пропонує цілий ряд просіювального устаткування для різних цілей. Якщо ви не впевнені, яке саме сито вам може підійти, і хотіли б дізнатися про просіювання більше, ця стаття допоможе дізнатися про різні типи вібраційних і невібраційних сит, які ми пропонуємо

Можливо, ви чули багато різних назв, що використовуються для опису просіювального обладнання, а саме: просіювальні машини, скринери, вібраційні просіювачі, але, загалом, кожну з цих установок можна назвати «ситом». Багато наших клієнтів використовують сита для різних задач, окрім простого просіювання і поділу продукта. 

  1. Контрольне сито.

Це, безумовно, найпоширеніший тип сита і клієнти найчастіше купують саме його. Це сито обирається з метою видалення грудок, шматочків упаковки або запобігання попаданню яєць чи комах у кінцевий продукт. В цілому цей тип просіювання забезпечує максимальну якість кінцевого продукту. 

Зазвичай, контрольне сито – це одне сито, в якому використовується дрібний продукт, який проходить через решітку, і на виході залишається готовий продукт.  

У більшості випадків контрольне сито є першою машиною в процесі, що запобігає забрудненню, або останньою машиною перед упаковкою для остаточної перевірки якості. Однак сито можна розмістити в будь-якому місці технологічної лінії. 

Sievmaster SlimlineСита Slimline від Farleygreene ідеально підходять для цього типу операцій, хоча й інші моделі можуть  ефективно виконувати функцію контрольних сит. 

  1. Сортувальне сито.

Сортувальне сито більш точне, ніж контрольне сито. Його задача полягає в тому, щоб отримати продукт заданих точних розмірів. Зазвичай це досягається пропусканням продукту через 4 вічка задля зменшення розміру. 

Часто перше вічко є великою апертурою, яка виконує операцію контрольного просіювання перед сортуванням, хоча це не завжди потрібно. 

Оскільки розмір часточок дуже близький до розміру отворів, продуктивність сортувальних сит зазвичай набагато нижча, ніж контрольних. Однак це можна компенсувати за рахунок збільшення площі сітки або точного налаштування ваги. 

Як видно з назви, лінійка сит Multiscreen від Farleygreene ідеально підходить для вказаного застосування. Варто зазначити, що деякі інші моделі також можуть використовуватися для сортування, наприклад, E-400-GRV. 

  1. Лінійне сито.

У той час, як більшість просіювального устаткування мають круглі сита, що переміщують продукт через решітку по грубій спіралі, лінійні вібраційні сита працюють за іншим принципом. 

З назви зрозуміло, що вони переміщують продукт у лінійному напрямку, тому використовується прямокутний екран і продукту потрібно більше часу, щоб пройти через решітку. Такі сита можуть ефективно переміщати продукт і часто замінюють традиційні конвеєри, оскільки вібрація лінійного сита м’яко підкидає продукт. Сито можна нахиляти, щоб перемістити продукт на наступну стадію процесу. 

Вони особливо ефективні для делікатних або розсипчастих продуктів, а також для продуктів з високим відсотком великогабаритних частинок, оскільки їхня довжина дозволяє дрібному продукту дуже добре відокремлюватися від більших часточок і провалюватися через сітку. Саме тому, лінійні сита особливо широко використовуються для операцій з видалення пилу та зневоднення, наприклад, прибираючи з готового печива дрібні розсипчасті крихти та борошно. 

Лінійні сита можуть бути сконструйовані з рядами паралельних стрижнів замість сітки для обробки таблеток та капсул у фармацевтичній промисловості. Їх також можна налаштувати на використання кількох решіток для операції профілювання. 

Лінійні вібраційні сита можуть бути різних розмірів. 

  1. Ротаційне/центробіжне сито.

Майже всі наші сита вібрують, переміщуючи решітку, щоб викликати рух продукту і дозволити йому проходити через отвори. Однак існує інший популярний метод просіювання за допомогою ротаційного або центробіжного сита. 

У цих ситах використовується набір лопатей, що виштовхують продукт через циліндр з решіткою, обертаючи їх із високою швидкістю та додаючи продукту центробіжну силу (звідси й назва!). Циліндр встановлений горизонтально, тому лопаті злегка повертаються для переміщення продукту по довжині циліндра, а для руху лопатей з постійною швидкістю використовується шнек. 

Ці лопаті проштовхують продукт через сітку, забезпечуючи дуже високу продуктивність в порівнянні з вібраційними ситами. Обертовий рух шнека і лопаті в зборі дуже добре розбивають грудки або ущільнений продукт. 

Сита, можуть бути оснащені тільки одинарними вічками, тому вони ідеально підходять для операцій контрольного просіювання. Типи наявних ротаційних сит вказані в асортименті Farleygreene, крім того, доступні спеціальні моделі для подрібнення грудок. 

  1. Вакуумні та напірні сита.

Вакуумні та напірні конвеєри часто є дуже ефективним способом переміщення продукту вздовж технологічної лінії, особливо дрібнодисперсних порошків. 

Пневматичні системи Slimline від Farleygreene можуть бути вмонтовані в лінію з конвеєрною системою, забезпечуючи її герметичність і запобігаючи потребі у додаткових системах транспортування після просіювання. Рух повітря допомагає затягувати продукт через решітку та передавати його на наступний технологічний етап. 

Через складність повітряного потоку ці сита майже завжди є одноелементними контрольними ситами, і не використовуються для сортування. 

  1. Сита періодичної дії.

Не всім галузям чи процесам потрібні величезні фабрики чи безперервні виробничі лінії. 

Сита періодичної дії рекомендуються для будь-якого процесу просіювання, коли потрібний лише невеликий об’єм або дуже короткий виробничий цикл. У цьому випадку продуктивність не є важливим фактором, тому для обробки заданого обсягу матеріалу потрібне лише невелике сито. 

Цей тип просіювання досі вважається операцією контрольного просіювання або сортування. 

Farleygreene може запропонувати цілу лінійку сит, яка ідеально підходить для періодичного просіювання. 

Ці шість категорій не охоплюють все обладнання Farleygreene, тому обов’язково ознайомтеся з повним асортиментом продукції. Якщо у вас є будь-які запитання щодо наданої інформації або ви хочете отримати від нас цінову пропозицію, заповніть форму запиту, напишіть нам наелектронну пошту [email protected] або зателефонуйте за телефоном +38 063 455 88 25

Поделитесь этой статьей:

Share on facebook
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять