Магнітні сепаратори Eclipse Magnetics для харчової промисловості

Магнітні сепаратори Eclipse Magnetics для харчової промисловості

Одна з компаній з харчової промисловості, що спеціалізується на виробництві печива для роздрібних клієнтів у рамках превентивного підходу до безпеки харчових продуктів з використанням HACCP (аналіз ризиків та критичні контрольні точки) вирішила встановити магнітні сепаратори Eclipse Magnetics у всіх зонах прийому, виробництва та упаковки.

Щоб провести ретельний аналіз ризиків, харчові підприємства вивчають кожен етап свого ланцюжка постачання та внутрішніх процесів. Незважаючи на те, що вони постійно працюють над якістю з усім ланцюжком постачання, компанія повинна гарантувати, що будь-які вхідні товари не забруднені. При цьому контролюються всі аспекти власного виробництва та гарантуючи, що готовий продукт, що залишає завод, відповідає їх суворим стандартам.

Рішення

Коли діють належні принципи HACCP (аналіз ризиків та критичні контрольні точки), вживаються певні дії для запобігання, усунення та зниження потенційних небезпек. Постійні магніти – ефективний спосіб уловлювання металевих сторонніх предметів на будь-якому етапі виробничої лінії, від надходження вхідного матеріалу до готової продукції.

Компанія Eclipse Magnetics надала магнітний сепаратор Pneumag magnetic separator, який був встановлений на трубопроводі пневматичної подачі перед силосом для перевірки всіх сухих інгредієнтів, що надходять — борошно/цукор. Пристрій Pneumag magnetic separator містить дворядний магнітний картридж високої інтенсивності та може бути вбудований у лінію пневмотранспорту будь-якої форми. Для ділянок подачі рідких інгредієнтів було обрано кілька вбудованих рідинних магнітних фільтрів.

Рідинний фільтр (магнітний сепаратор) від Eclipse Magnetics був розроблений для роботи в лініях перекачування під тиском, для забезпечення захисту від забруднення залізом та парамагнітними частинками. Фільтр доступний у двох версіях: з однією стінкою та з подвійною стінкою (з сорочкою для трубопроводів, що обігріваються). Для цієї установки вони знаходилися в точці завантаження і розвантаження резервуару для перевірки рідких есенцій, ароматизаторів і масла, що надходять.

Поделитесь этой статьей:

Share on facebook
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять