Перевага багатопортового розподільника потоку MTDV.

розподільника потоку MTDV.

Багатопортовий розподільник потоку MTDV створений спеціально для того, щоб здійснювати транспортування через кілька портів для одночасного змішування різних продуктів. Багатопортовий розподільник потоку MTDV є ідеальним рішенням для зниження витрат на обладнання та скорочення часу простою. Замість того, щоб встановлювати кілька розподільників на два або більше напрямків, замовники вибирають MTDV, щоб зменшити додаткові витрати на трубопровід. Стандартні розподільники потоку MTDV оснащені 1-но вхідним і 5-ти вихідними портами і можуть використовуватися в системах, що звужуються і розходяться. Вони відповідають санітарним вимогам щодо дизайну поверхонь, схвалених FDA. Унікальний дизайн забезпечує плавне проходження продукту та ідеально підходить для роботи з продуктами поганої сипучості. Максимальна кількість портів може сягати 14. Даний розподільник може виготовлятись у вибухозахисному виконанні.

Компанія «DMN-WESTINGHOUSE» пропонує найкраще технічне рішення, що відповідає всім необхідним критеріям, з оптимальними стандартами проектування та рівнем обслуговування найвищої якості. Конструкція розподільника потоку та його ціна забезпечують високу точність, менший знос, скорочення витрат на технічне обслуговування та загальну економію виробництва. 

ТОВ “Лайтхаус Технолоджіз” є ексклюзивним дистриб’ютором компанії DMN в Україні, Росії, Білорусії та Казахстані. Будемо раді допомогти з усіх питань підбору, придбання і обслуговування обладнання компанії DMN. 

Поделитесь этой статьей:

Share on facebook
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять