DMN Westinghouse

DMN Westinghouse (ДМН Вестінгхаус) – це світовий виробник-постачальник високоякісних роторних живильників і розподільників потоку. Застосовувані технології відповідають міжнародним стандартам, безпечні та ефективні. Також є лінійка компонентів для використання в особливих галузях промисловості або для обробки спеціальних продуктів. 

Play Video

Міжнародний успіх DMN Westinghouse базується на 40-річному досвіді досліджень і роботи в галузі транспортування сипучих матеріалів, що дозволяє компанії представляти бренд в багатьох країнах і співпрацювати зі світовими виробничими компаніями. Головний офіс і завод з випуску шлюзових живильників (шлюзових дозаторів) розташований в Нідерландах. На заводі в Німеччині випускаються розподільники потоку (перекидні клапани, стрілки).

МЕДІА

Play Video
Play Video
Play Video

ПРОДУКЦІЯ

Шлюзові живильники DMN Westinghouse добре зарекомендували себе завдяки пристосованості до обробки всіх видів сухих порошків і гранульованих матеріалів, таких як цукор, какао, крохмаль, борошно, хімічні інгредієнти, вапняний порошок, порцелянова глина, зольний пил і деревна тріска. 

Розподільники потоку DMN Westinghouse виготовляються у різних модифікаціях і розмірах, та застосовуються для специфічних рішень або різнопланових застосувань. 

Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять