Найкращі шлюзові дозатори для косметичної галузі.

Найкращі шлюзові дозатори для косметичної галузі.

Виробництво натуральної косметики потребує особливої уваги до технологічного оснащення виробництва. Технологічні процеси виготовлення пудри, рум’ян та інших порошкоподібних продуктів, призначених для нанесення на шкіру, мають відповідати усім міжнародним стандартам. 

Ми пропонуємо нашим клієнтам шлюзові дозатори, що довели свою високу ефективність в обробці всіх видів сухих порошків та гранульованих матеріалів для косметичного виробництва. 

Як вони працюють? 

Найкращі шлюзові дозаториШлюзові дозатори від DMN Westinghouse використовуються для переміщення сипких матеріалів при тиску, що відрізняється від атмосферного. Вони підтримують заданий тиск при транспортуванні сипких, порошкових і гранульованих матеріалів між ділянками транспортної системи. Дозатори складаються з циліндричного корпусу, виконаного з нержавіючої сталі або іншого відповідного матеріалу, горизонтально встановленого ротора з певною кількістю скошених секторних відділень V-подібної форми, приводу та бічних кришок корпусу з обох боків. 

Під час постійного обертання ротора відсіки заповнюються продуктом, що надходить через вхідний отвір у верхній частині шлюзового дозатора. Після менш, ніж половини оберту, продукт висипається з нижнього вихідного отвору, що має такий самий діаметр, як і вхідний отвір з протилежного боку. 

ТОВ “Лайтхаус Технолоджіз” є ексклюзивним дистриб’ютором компанії DMN в Україні, Росії, Білорусії та Казахстані. Будемо раді допомогти з усіх питань щодо підбору, придбання та обслуговування обладнання DMN. 

Поделитесь этой статьей:

Share on facebook
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять