Jansen & Heuning

Jansen & Heuning

Jansen & Heuning – компанія, яка виробляє обладнання для обробки сипких матеріалів: сільськогосподарських товарів (наприклад, цибуля та зерно), різних продуктів харчування, а також виготовляє пристрої для обробки торфу, піску, гравію, бетону та вторинної переробки.

Свою історію «Jansen & Heuning» розпочала у 1901 році, коли машинобудівний завод перетворився на міжнародну компанію, що спеціалізується на транспортуванні та зберіганні сипких товарів. Постійні технологічні інновації, власний конструкторський відділ, віддані своїй справі професіонали і сучасний менеджмент – ось складові успіху Jansen & Heuning, яка і сьогодні динамічно розвивається.

Стрічкові та шнекові конвеєри, підйомники, сильфони, установки для фільтрації пилу, пристрої для наповнення та вивантаження біг-бегів та інше обладнання є важливими компонентами програми постачання. Саме завдяки додатковому обладнанню стандартні промислові установки можуть бути адаптовані до конкретних вимог клієнта.

 

Поделитесь этой статьей:

Share on facebook
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять