Про компанію

Lighthouse Technologies пропонує рішення щодо підбору, постачання та сервісного обслуговування високотехнологічного обладнання для роботи з сухими сипучими матеріалами провідних світових виробників.

Lighthouse Technologies – це рішення передового рівня для виробничих процесів, пов’язаних з транспортуванням, зберіганням, дозуванням, змішуванням, подрібненням, просіюванням, завантаженням/вивантаженням і розтарюванням сухих сипких матеріалів.

Наша Місія

“Надавати обладнання найвищої якості та за допомогою нашого досвіду дозволити клієнту зробити оптимальний вибір, що відповідатиме індивідуальним потребам та особливостям виробничого

процесу.”

Наші клієнти працюють у таких галузях: хімічна, фармацевтична, харчова, молочна, виробництво комбікормів, будівельна, гірничодобувна, вугільна, металургійна, енергія та біомаса, переробка вторинної сировини та багатьох інших.

Наша компанія заснована у 2013 році як російський підрозділ всесвітньо відомого виробника роторних живильників, розподільників потоку та інших компонентів для роботи зі сухими сипучими матеріалами – DMN Westinghouse (Нідерланди).

З початку 2018 року ми розвиваємо нові партнерські відносини зі світовими компаніями-виробниками обладнання в цьому сегменті, що забезпечує неухильне зростання лінійки обладнання, дозволяючи нашим клієнтам бути більш ефективними в досягненні будь-яких, навіть найамбітніших цілей.

Наша команда націлена на подальше розширення лінійки продукції найвищого рівня, покращення якості нашої роботи, пропозицію інжинірингових рішень та сервісних послуг. Ми відкриті до взаємодії та співпраці для пошуку найбільш відповідного технічного рішення для Ваших виробничих процесів.

Наші партнери

Наші клієнти

Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять