RID система виявлення несправностей ротора

Система виявлення несправностей ротора RID була сконструйована, щоб відслідковувати найменший контакт ротора і корпусу, що надзвичайно важливо для технологічних систем з високими гігієнічними вимогами. Система RID встановлюється з метою мінімізації пошкодження роторного живильника і попередження можливого забруднення продукту, що транспортується, у малоймовірному випадку забруднення ротором корпусу роторного живильника або торцевих кришок. 

Роторні живильники DMN-WESTINGHOUSE виробляються з високою точністю, тому ротор не може вільно рухатися. В разі, якщо ротор торкнеться корпусу через наявність сторонніх предметів, що проходять через роторний живильник, або у разі виходу з ладу підшипника, неправильної експлуатації, що призвела до перевитрати продукту через його перегрів, пристрій управління системи RID просигналізує про аварію. 

RID Система виявлення несправностей шлюзового дозатора DMN

КОНСТРУКЦІЯ

Прямий привід ізолюється муфтою, що має пластмасову хрестовину. Електричний опір контролюється завдяки ізоляції ротора від корпусу і торцевих кришок, Цей контроль виконується спеціально сконструйованим DMN-WESTINGHOUSE пристроєм управління. Точки контактів для електричного з’єднання знаходяться на кінці приводу і на торцевій кришці / корпусі. Дана зручна конструкція не вимагає подальшого розбирання шлюзового живильника під час очищення або перевірки.  

У разі зміни електричного опору через пряме з’єднання металу з металом або через накопичення продукту, пристрій управління згенерує сигнал тривоги про аварію, або сигнал про наявність забруднення. 

  • Спеціальний пристрій управління, сконструйований DMN-WESTINGHOUSE 
  • Регулюється під конкретне застосування 
  • Сигналізує про наявність забруднення 
  • Може використовуватись для існуючих роторних живильників 
  • Оснащений спеціальним програмним забезпеченням 

ЯКІСТЬ

Серцевиною системи RID є спеціально сконструйований DMN-WESTINGHOUSE пристрій управління. Ротор ізолюється від решти шлюзового живильника за рахунок використання високоякісних гібридних підшипників з електроізоляцією. 

Друге покоління системи RID пропонує дуже гнучкий метод контролю як прямого контакту метал-метал, так і забруднення, спричиненого накопиченням продукту. Підходить також для поновлення першого покоління системи RID. 

ВІДЕО

ПРИКЛАДИ ЗАСТОСУВАННЯ

rid-rotor-interference-detection-eng-cmpl

RID система виявлення несправностей ротора

Система виявлення несправностей роторного живильника (RID) встановлюється з метою мінімізації пошкодження роторного живильника.

Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять