Шлюзові дозатори BL для підприємств з переробки спецій.

Шлюзові дозатори BL

Компанія «DMN-WESTINGHOUSE» ділиться досвідом встановлення шлюзових дозаторів серії BL на прикладі одного з найбільших в Азії заводів з переробки спецій. 

Замовник зіткнувся з проблемами в роботі існуючих клапанів інших виробників. До появи нової та покращеної конструкції, продукт зважувався вручну, що призводило до додаткових помилок та витрат на технічне обслуговування. Для дозування продукту та досягнення точних вимірювань знадобилася належна система повітряних шлюзів під силосом та над пневматичною конвеєрною лінією.  Дозування відбувається через шлюзовий дозатор BL точними порціями, що спрощує та підвищує ефективність змішування спецій. Шлюзовий дозатор BL діє також як повітряний шлюз, зменшуючи витік повітря. 

Шлюзові дозатори BL ідеально підходять для того, щоб подолати гігроскопічність спецій і одночасно відповідати санітарним вимогам щодо дизайну. Конструкція дозатора дозволяє продукту продувати лінію, очищаючи кишеню ротора. В результаті, накопичення продукту в кишенях ротора звелося до мінімуму і значно зменшилась періодичність очищень. Шлюзові дозатори BL також оснащені комплектом регулятора продування повітрям та сальниковим ущільненням, схваленим FDA. Ця високоефективна конструкція ущільнення запобігає попаданню продукта та пошкодженню самого ущільнення, тим самим скорочуючи час на технічне обслуговування і простоювання обладнання.   

ТОВ “Лайтхаус Технолоджіз” є ексклюзивним дистриб’ютором компанії DMN в Україні, Росії, Білорусії та Казахстані. Будемо раді допомогти з усіх питань підбору, придбання і обслуговування обладнання компанії DMN. 

Поделитесь этой статьей:

Share on facebook
Share on vk
Share on whatsapp
Share on email
Share on print
Close Menu

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять